Predstavenia pre rodičov a deti

Vyberte si svoj program!

Denné letné tábory

ZBOJNÍČKA RONJA

12. - 16. JúL 2021 / pre deti 7 - 12 rokov

Čaká nás: týždeň v zázračnom Matisovom lese, ktorý je plný nástrah, kamarátstva (nielen) medzi zbojníckymi deťmi, aj keď je každé z inej strany barikády, najrôznejších príšer, tajomných miest, improvizácií, aktivít dnu i vonku a zistení, že sa dá ľahko pohádať, ale aj udobriť... a na konci predstavenie!

V spolupráci s OZ Varianty

 

ČARODEJNÍK Z KRAJINY OZ

26. - 30. júl 2021 / pre deti 7 - 12 rokov

Čaká nás: cesta do čarovnej krajiny OZ, cesta za hľadaním odvahy, nových miest a tajuplných svetov, obyčajných čarov aj magického kamarátstva, tvorivého vyrábania, dramatických aj zábavných zápletiek... a na konci predstavenie!

V spolupráci so scénografkou Zuzanou Malcovou

 

V TIENI BAOBABU

2. - 6. august 2021 / pre deti 7 – 15 rokov

Čaká nás: dobrodružná expedícia smer Afrika! Stretneme mocných faraónov aj exotické zvieratá, splavíme Níl, navštívime šamanov, zatancujeme si v rytme bubnov, vyšplháme Kilimandžáro, objavíme čaro masiek i talizmanov, budeme hľadať, čo je to najvzácnejšie: zlato, voda alebo tieň múdreho Baobabu? …a na konci predstavenie!

V spolupráci s Féder Teáter

 

NA KRÍDLACH PRÍBEHOV

9. – 13. august 2021 / pre deti 7 – 12 rokov

Čaká nás: dobrodružný let do príbehov! Rozprestrieme krídla vlastných snov, vyskúšame uletieť z labyrintu s Daidalom a Ikarom, vzlietneme vzducholoďou aj dvojplošníkom, pozrieme sa na svet zhora aj zvnútra, naberieme odvahu na voľný pád... a na konci predstavenie!

V spolupráci s Príbehom na stope

 

INFORMÁCIE A PRIHLASOVANIE

Cena: 130 €

Max 15 detí! od 8:00 do 16:00

Prihlasovanie: Barbora Jurinová / jurinova@edudrama.sk / 0903 529 500

Miesto konania: EDUdrama Nová Cvernovka, Račianska 78 / RC Ráčik, Pekná cesta 9

Predstavenia pre vaše eventy

EDUdrama chce stierať hranice medzi javiskom a hľadiskom. Pripravujeme interaktívne divadelné predstavenia, vďaka ktorým deti i rodičia vstúpia spolu s hercami do príbehu a vďake hre sa učia spoznávať svet. Pracujeme spôsobom, ktorý aktívne vťahuje všetkých do diania, kde divák naozaj hrá spolu s hercom na javisku. Divadlo cez fiktívny príbeh prináša témy a situácie, kde má malý divák priestor na reakciu a hľadanie riešení, ale v bezpečnom odstupe cez niektorú z postáv. Aktívnym zapojením sa do diania na javisku si deti i rodičia vyskúšajú byť niekým iným, uvažovať “v jeho topánkach”. 


* o aktuálnej ponuke predstavení sa informujte na jurinova@edudrama.sk

Kontaktujte nás

Kreatívne centrum Nová Cvernovka

Račianska 78

Bratislava, Slovakia

Kořínková: 0948 322 253

Jurinová: 0903 529 500

korinkova@edudrama.sk

jurinova@edudrama.sk

Fakturačné údaje